Overzicht gecertificeerde docenten babymassage in Nederland

Docent babymassage zoeken in Nederland?

Ik wil graag docent worden…

Het RGDB heeft 245 leden!!!!

Hieronder vind je een overzicht van alle docenten babymassage die bij het RGDB zijn aangesloten.

Gecertificeerde docenten babymassage in Brabant                    

  1. Bakel, Puff & Push, Anika Kanters, www.puffpush.com
  2. Bergeijk, Praktijk Ank, Ank Burgmans, www.praktijk-ank.nl
  3. Bergeijk, Sweet Baby, Ilse van Dijk, www.sweetbabie.nl
  4. Bergen op Zoom, EnjoyYoga,  Elise Schuitenmaker, www.enjoyyoga.eu
  5. Bergen op Zoom, Ineke Baaij
  6. Berghem, Wilma den Brok
  7. Boekel, Jolanda Meulemeesters
  8. Breda,  Yoga voor mama, Gwen Peters, www.yogavoormama.nl 
  9. Deurne, Babymassage-Deurne, Karin Verstegen, www.babymassage-deurne.nl
  10. Drunen, MEI Massagepraktijk, Corina van der Bruggen, www.massagedrunen.nl
  11. Dussen, Praktijk Bijzonder, Suzan van Velthoven, www.praktijkbijzonder.nl
  12. Etten Leur, Liefslies, Ingelise van Leeuwen, www.liefslies.nl
  13. Etten-LeurAnita’s Babycare, Anita Spiegels,  www.babycarebrabant.nl
  14. Geldrop, Massagepraktijk In Balans Geldrop, Majolica Jonkers-de Ruijter, www.inbalansgeldrop.nl
  15. Grave, MOED-er onderstenuningen coaching, Heidie van de Geijn, www.moed-er.nl
  16. Loon op Zand, KUZZ, Kracht uit Zeven Zonnestralen, Karin van der Bruggen, www.krachtuitzevenzonnestralen.nl
  17. Mill, Jijenjebaby,  Mariska van Duijnhoven-Keizers,  www.Jijenjebaby.nl 
  18. Mill, kidsplace Miriam, Miriam Minten, www.kidsplacemiriam.nl
  19. Roosendaal, Babymassage Roosendaal – Touched!, Dineke Breedveld, www.babymassageroosendaal.nl
  20. Rosmalen, Praktijk  De Basis, Elly Kluytmans, www.haptonomiedebasis.nl
  21. Rosmalen en Den Bosch, Leonie Verhulst, praktijk rondom reflexologie, zwangerschap en geboorte, Leonie Verhulst, www.LeonieVerhulst.nl
  22. ‘s-Hertogenbosch (empel),  Praktijk Mirre, Sonja, www.praktijkmirre.nl
  23. ’s-Hertogenbosch,  IVT Kraamzorg, Sonja van Tilburg,  www.ivtkraamzorg.nl
  24. Sint Oedenrode, Gonny van Zutven Beweging en Ontspanning, Gonny van Zutven, www.gonnyvanzutven.nl
  25. Tilburg, Yogapraktijk Ingeborg Coppens, Ingeborg Coppens, www.ingeborgcoppens.nl
  26. Tilburg, Massagepraktijk Masserium, Anita Knippels, www.vantoptotteentilburg.nl
  27. Tilburg, Yogindy Yoga, Lindy Bosma, www.yogindy.nl
  28. Vlijmen, Bianca Jansen, biancajansen2@hotmail.com

                                      

Gecertificeerde docenten babymassage in Drenthe          

  1. Assen, Sensus babywerk, Martzen Timmer, www.sensusbabywerk.nl 
  2. Beilen, Fysiocentrum Beilen, Simone den Hartog Jager-Landstra,  www.fysiocentrumbeilen.nl
  3. Hooghalen, Lianne Oosting 

 

Gecertificeerde docenten babymassase in Flevoland

  1. Almere, Cursus Bevallen, Kim Antons, www.cursusbevallen.nl
  2. Almere, Ilonka bakker, BabyRelaxed, www.babyrelaxed.nl
  3. Almere, Lelie van Laarhoven, www.puur-plezier.nl
  4. Almere, Hanny Graaff
  5. Creil,  Rebecca Welvaadt, Mama”s Momentje, www.mamasmomentje.nl
  6. Emmeloord, Carrosa, Carmen van Gerner, www.carrosa.nl 
  7. Lelystad, Baby Balance babymassage, Mariska Harder, www.babybalancemassage.nl
  8. Lelystad, Motherhoed, Melanie Gesman, www.motherhoed.nl
  9. Zeewolde,  IFysio, Olga Nagtegaal, www.ifysio.nl

 

Gecertificeerde docenten babymassage in Friesland

  1. Drachten, Elvarah, Erica Masselink, www.elvarah.nl
  2. Jirsum, Diana “Praktijk voor moeder en kind”, Diana Paulusma-Wels, www.praktijkvoormoederenkind.com
  3. Joure, tast-baar-baby, Afke van der Werf-Brouwer, www.tast-baar-baby.nl
  4. Leeuwarden, Dijkstra-Posthuma
  5. Scharnegoutum, Mijn Baby Masseren , Tania van Elven, www.mijnbabymasseren.nl 
  6. Wolvega, Nynke Wolda Babyconsulent, www.babybalans-wolvega.nl

 

Gecertificeerde docenten babymassage in Gelderland

  1. Aalten, Yoga en zo Aalten, Astrid Kempink, www.yogaenzoaalten.nl
  2. Arnhem, Babymassage Gelderland, Rachel Hogenkamp, www.babymassage-gelderland.nl
  3. Arnhem, Bijbrechje, Brechje Furman, www.babymassage-arnhem.nl
  4. Arnhem, Ontspannen uk, Shirley Jansen – van der Voet, www.ontspannen-uk.nl
  5. Bennekom, Anke Benthem
  6. Beuningen, Massagepraktijk Voel & Gevoel , Veronique Balendonck, www.voelengevoel.nl
  7. Beuningen, De Kleine Boeddha, Dewy De Bie-van Hoogmoed, www.dekleineboeddha.nl
  8. Boven – Leeuwen, Babymassage Maas en Waal, Anne van Dijk, www.babypraktijkmaasenwaal.nl
  9. Dieren, Craniosacraal therapie & Ouder-Kind Kontakt, Jolande Pit, www.jolandepit.nl
  10. Ede, Thea Drost Kinderverpleegkundige
  11. Hattem, Brendy Mooi (overige informatie volgt)
  12. Heumen, Désirée Bodewes, Désirée Bodewes, www.dbodewes.nl
  13. Heveadorp, Lief Yoga & Massage , Nelleke van Dulken – van Kempen, www.liefyoga.nl 
  14. Huissen, Mothercare4babies, Dianne Sissing-van der Meer, www.diannesissingbabymassage.nl
  15. Kerkdriel, Sanne van Kessel, Babymassage Intens, www.babymassageintens.nl  / www.fysiosanne.nl 
  16. Meteren, Susan Pellegrom
  17. Nijmegen, Aktief zwanger, Ineke Dijkstra, www.aktiefzwanger.nl
  18. Nijmegen, Fijn! Massagepraktijk en Kinderyoga, Inge Hillenaar, www.fijnontspanning.nl
  19. Nijmegen, De Kinderzaak, Leonie Evers, www.dekinderzaak.com
  20. Tiel, Praktijk De Beweging, Anne-Marieke, www.nupa.nu
  21. Velp,  Mountain of Beauty,  Marieke Liefaard,  www.mountainofbeauty.nl
  22. Wageningen, Moeder en kind, samen onderweg, Yvonne van Uden, www.yvonnevanuden.nl
  23. Wehl, Babyconsulent Angela, Angela Jansen, http://www.zorgvooruwbaby.nl
  24. Zaltbommel, Celia Vreke – Kamerbeek

 

Gecertificeerde docenten babymassage in Groningen

  1. Groningen/Winsum, Zwangerschapscursus & Babymassage Miranda, Frankes, www.zwangerschapscursusmiranda.nl
  2. Groningen, Esther van Barneveld
  3. Groningen, Het Zonnekompas, Kriszta Albronda-Papp, www.hetzonnekompas.nl
  4. Groningen, Rondom Zwangerschap, Sylvia de Groot, www.rondomzwangerschap.nl
  5. Groningen, Leonora Hoekstra
  6. Groningen, Yvette Abel-Joling 
  7. Groningen, Elske van der Giessen
  8. Oldekerk, Shantala babymassage Op de Boerderij, Marieke Gorter – Aalfs, www.bibabalansa.nl
  9. Slochteren, Massagepraktijk Papillon, Silvia Meijering-Schager, www.massagepraktijkpapillon.nl  

 

Gecertificeerde docenten babymassage in Limburg

  1. Heerlen, Meanderzorggroep, Nicole Logister, www.meandergroep.com
  2. Limbricht, Schepbalans, Nely Schep, www.schepbalans.nl
  3. Margraten, Esther Sluijsmans 
  4. Sittard, Marijke Goertz Zwangerschapsyoga, Babymassage, Consultancy, www.marijkegoertz.nl
  5. Spaubeek, PureBabyZen, Jeannette Houwen, www.purebabyzen.nl
  6. Stramproy, Pure-Baby Mascha Coolen, www.pure-baby.nl  
  7. Swalmen, ’t Vlinderhuis, Nancy Seerden, www.vlinderhuis.com

 

Gecertificeerde docenten babymassage in Noord-Holland 

  1. Alkmaar, Relax 4 Her,Eljada Dekker, www.relax4her.nl
  2. Aalsmeer, Bloei massage, Angela van Westen, www.bloeimassage.nl
  3. Akersloot, Praktijk G.A.A.F., Astrid Noordeloos, www.praktijk-gaaf.nl
  4. Alkmaar, Everia, Manon van den Berg, www.everia.nl
  5. Amstelveen, Mariëtte Bosman, www.babyconsulentamstelveen.nl
  6. Amstelveen, Babyverpleegkundige, Esther van Bloemen-Bartels, www.babyverpleegkundige.nl
  7. Amsterdam, Mudra curuscentrum, Tanja Isabelle Secreve, www.mudra-cursuscentrum.nl
  8. Amsterdam,  Babymassage Amsterdam, Hanneke van den Brink, www.babymassageamsterdam.nl
  9. Amsterdam, Madeleine de Jong, www.madeleinedejong.nl
  10. Amsterdam, Zorg voor baby’s, Sharmila Bhulai, www.zorgvoorbabies.nl
  11. Amsterdam, Marina Babycare, Marina Lobato, www.marinababycare.com
  12. Assendelft, Massage & Yoga Zaanstad, Manon de Jonge, www.massagezaanstad.nl
  13. Assendelft, De Vleugelboom, Patricia Stikvoort, www.devleugelboom.nl
  14. Beinsdorp, Steffie Jansen
  15. Bergen, Bergen, Monique Schager 
  16. Den Oever, Ellen Bregman, Eleonora Feet and Body Health, www.eleonorahealth.nl
  17. Egmond-binnen, Richa Nannen, www.kindnatuurlijk.eu
  18. Enkhuizen, Relax Enkhuizen massagepraktijk, Joyce van Noorden, www.relaxenkhuizen.nl
  19. Grootschermer, Jannie Mul
  20. Haarlem, Diëtistenpraktijk Puur, Mathilde Serné  www.dietistenpraktijkpuur.nl
  21. Haarlem, SharonVerbond-van Nimwegen, www.liefenpuur.nl
  22. Haarlem, Sense babymassage, Juul van der Steur, www.sensebabymassage.nl
  23. Haarlem, Miranda Teeuwen, Miranda Teeuwen, www.mirandateeuwen.nl
  24. Heerhugowaard (en Alkmaar), My Happy Baby , Elvira Stam, www.myhappybaby.nl
  25. Heiloo, Marijke Struijf 
  26. Hilversum, Susanna Drost (bezig  met opstarten praktijk)
  27. Hilversum,  Lifestyle&beauty,  Patty van Zomeren, www.lifestyle-beauty.nl
  28. Hoofddorp, Bevallingscursus,  Suzan Doeswijk,  www.bevallingscursus.nl
  29. Huizen, Tenderkids, Cathelijne de Bruijn, www.tenderkids.nl
  30. Huizen, Fatima Rahmoun, Massage Praktijk Mijn Lijf, www.praktijkmijnlijf.nl 
  31. Huizen, Hennie van den Berg
  32. Kudelstaart, Little Spirit, Suzanne Raadschelders. www.littlespirit.nl 
  33. Purmerend, Cindy van der Weele
  34. Purmerend, Albertine van der Ploeg
  35. Purmerend, Vlinder en Beer, Marja Roubos, www.vlinderenbeer.nl
  36. Uitgeest, Shantala babymassage Uitgeest, Anke Hartog,  www.babymassageuitgeest.nl
  37. Wormerveer, Mobiele Massage Zaanstad, Natascha Watjer, www.mobiele-massage-zaanstad.nl 
  38. Zaandam, Gabriela’s Massage Zaak, Gabriela Klomp, www.gabrielasmassagezaak.nl
  39. Zwaag, Wellness Praktijk Panakeia, Pauline Freesen www.wellnesspraktijkpanakeia.nl

 

Gecertificeerde docenten babymassage in Overijssel 

  1. Almelo, Nelleke Tepper zwangerschapscursus & babymassage,  Nelleke Tepper, www.zwangerschapsgym-almelo.nl
  2. De Lutte , Massagepraktijk  “Woordeloos één” , Coby Redeker-Kok , www.massage-twente.nl
  3. Deventer, Aananda Praktijk voor Yoga en Massage, Aananda, www.aananda.nl
  4. Diepenveen, Kiruna Massage, Ingrid Muller,www.kirunamassage.nl
  5. Enschede, Zwangerschaps cursus & babymassage, Nelleke Tepper, www.zwangerschapsgym-enschede.nl

 

Gecertificeerde docenten babymassage in Utrecht 

  1. Amersfoort, Mums&more, Karlijn Koopmann, www.mumsandmore.nl
  2. Amersfoort, Amerfoorst babymassage, Shantala baby massage Germa van Lit, www.amersfoortbabymassage.nl
  3. Amersfoort, ErZijn,  Wilma Spaay, http://www.erzijn.net/ 
  4. Amersfoort, Reflexologiepraktijk Lisette, Lisette Tiggelaven, www.reflexologiepraktijklisette.nl
  5. Houten, De Groeisprong, Claudia van Wezel, www.groeisprong.nl 
  6. Houten, Zwamabayo, Heleanne ten Berg, http://www.zwamabayo.nl/
  7. Leersum , Ukkepuk&zo, Karen van Viegen, www.ukkepukenzo.nl
  8. Oudewater, Yoga Art, Jacqueline Vermeij, www.yogaoudewater.nl
  9. Soest, Praktijk voor haptonomische begeleiding en focussen Ineke de Jager, Ineke de Jager,  www.haptonomie-soest.nl
  10. Utrecht, Bloem bewustwording en massage, Yvonne Timmermans, www.bloem-massage.nl
  11. Utrecht, Karin Beumer, Dreumeland, www.dreumeland.nl
  12. Utrecht, Shannen Lijftogt
  13. Utrecht, Rachel Corsmit 
  14. Utrecht, Rayer Healthcare, Frederik Nijland, www.rayerhealthcare.nl
  15. Veenendaal, Praktijk voor Zwangerschap en Babymassage Leonieke Bos, Leonieke Bos, www.leoniekebos.nl
  16. Veenendaal, Sanne Vrijenhoef
  17. Vleuten/De Meern, Yogaleven, Gieta Bharos-Hira, www.yogaleven.nl
  18. Vleuten, Jijenik Babymassage, Arlette Dijkstra, www.jijenikbabymassage.nl
  19. Waverveen,  Sweet wellness, Marike den Braber, www.sweet-wellness.nl
  20. Wijk bij Duurstede, Jolanda Leeman
  21. Woerden, Garda van den Boogaard-Stelloo
  22. Zeist, Holistisch Masseur Anna Hack, Anna Hack, www.facebook.com/hholistischmasseurannahack
  23. Zeist, Bodyworkz,  Susan Wollaars, www.bodyworkz.nl

 

 Gecertificeerde docenten babymassage in Zeeland

  1. Bruinisse, Babypraktijk Gaby, Gaby de Wit, www.babypraktijkgaby.nl 
  2. Biggekerke, Angelina Boogaard
  3. Heikant, Happy Babyzzz, Mariska de Visser, www.happybabyzzz.nl
  4. s-’Gravenpolder en Heinkeszand, Leer je baby begrijpen, Esmé Ras, www.leerjebabybegrijpen.nl
  5. ’s-Gravenpolder, We love care kraamzorg, Angelique Meijer, www.welovecare.nl
  6. Middelburg, Stichting Padma, Jacqueline Willeboordse, www.padma.nu/Home/home.html
  7. Terneuzen, Jacqueline van der Hooft
  8. Vlissingen / Goes, Praktijk Two-Care, Jacqueline Willeboordse,  www.two-care.nl
  9. Westkapelle, Energiepraktijk Het Klopt, Rianne de Witte-Bezemer, www.het-klopt.nl

 

Gecertificeerde docenten babymassage in Zuid-Holland

  1. Alblasserdam, Corine van Heemskerk
  2. Alphen aan den Rijn, Babymassage Alphen aan den Rijn, Karin, www.babymassagealphenaandenrijn.nl
  3. Barendrecht, Wat ben je mooi,  Monique Versteeg, www.watbenjemooi.com
  4. Barendrecht ,  Kind in bloei,  Nathalie van Idsinga-Verhoeven, www.kindinbloei.nl
  5. Bergschenhoek, Praktijk Querius, Esther van der Poel, www.querius.nl
  6. Berkel en Rodenrijs, La Louze, Milou Oord-van Luijk, www.lalouz.nl
  7. Berkel en Rodenrijs, Shirley van Melzen
  8. Berkel en Rodenrijs, ECB sport, Elzelien van Zwienen,  http://www.ecbsport.nl
  9. Bleiswijk, Mieke Plag
  10. Brielle, Ouder-Kind Moment, Anneke Littooij-Landsmeer www.ouderkindmoment.nl
  11. Delft, Neo Yoga Delft, Gemma Schuurman, www.neo-yoga-delft.nl
  12. Den Haag, Elvira Norandt
  13. Den Haag, Anneke Slijfer Massage, Anneke Slijfer, www.annekeslijfer-massage.nl
  14. Den Haag, Studio Koester, Roos Wagenmakers, www.studiokoester.nl
  15. Den Haag, Aziema Fatima Malgoezar, Babymassage met Aziema Fatima, www.aziemafatima.com 
  16. Den Haag, Ki & Sento, Joyce Blok, Den Haag, www.kisento.nl
  17. Den Haag, Babymassage Zinaasappeltje, Trudie Oostrum  www.zinaazappeltje.nl
  18. Den Haag, Corrie Frederiks
  19. Den Haag, Bamboo beauty,  Stephanie  Buijs, www.bamboobeauty.nl
  20. De Lier, Atlantis centrum, Miranda, http://www.atlantis-centrum.com/
  21. Delft, Christa Zoutenbier – Ferdinandus
  22. Dordrecht, NamaRoepa, Ratna Karaya, www.namaroepa.nl
  23. Dordrecht, Santosha Natuurgeneeskundige praktijk, Willy Bot, www.santosha.nl
  24. Dordrecht, Yogacentrum YoginY,  Sandy van Sasse van IJsselt, www.yoginy.nl
  25. Gorinchem, Annieke Boom Loor
  26. ‘s-Gravenzande, Di Mi So, Sharon van de Water-Demei, www.dimiso.nl
  27. ‘s- Gravenzande, La Vida geboortebegeleiding Westland, Marian Groenewegen, www.geboortebegeleiding-westland.nl
  28. Gouda, Yoga Yvonne Brand, Yvonne Brand, www.ikdoeyoga.nl
  29. Leerdam, Praktijk Samsa,  Esther Boas, www.praktijksamsa.nl 
  30. Leiden, Ingrid Daniël (bezig met het opzetten van haar praktijk)
  31. Leiden, Jolanda van den Broek
  32. Leiden, Sensimind Praktijk voor ouder en kind, Dorien Goozen, www.sensimind.nl
  33. Leidschendam, Massagepraktijk Aquamarijn, Ingrid Groenewegen, www.massagepraktijkaquamarijn.nl
  34. Lisse, Beebies Wellness, Jenneke Toet, www.beebieswellness.nl
  35. Maassluis, Babyzorg de Kangoeroe, Inge Wissenburg www.babyzorgdekangoeroe.nl
  36. Mijnsheerenland, Massagepraktijk Marja Hoogland. www.massagepraktijkmarjahoogland.n
  37. Naaldwijk, Reflexive, Inge van Velden, www.reflexive.nl
  38. Nieuw-Lekkerland, Tonja, Versluis-Markestein
  39. Nieuwe Wetering, Miranda de Vries
  40. Noordwijk, Praktijk voor massagetherapie Nicole van der Meer, Nicole van der Meer, www.nicolevandermeer.nl
  41. Oegstgeest, Alina Yoga, Alina Esseboom – de Vries,   www.alinayoga.nl
  42. Oegstgeest, Stapke foar Stapke, Dagmar Sjoerdstra, www.stapkefoarstapke.nl
  43. Papendrecht, Massagepraktijk 4 People, Kim van der Meer – Haksteen, www.massagepraktijk4people.jimdo.com
  44. Papendrecht, Vief Sportief, Sylvia Woudenberg, www.viefsportief.nl
  45. Pijnacker, De Blije Boefjes, Kimberley Hoffmann, www.deblijeboefjes.nl
  46. Pijnacker, Praktijk Magenta voor baby & kindermassage, Annette Hurkens, www.magentababymassage.nl
  47. Poeldijk, Nicolien Lettinga,  Nicolien Lettinga, www.nicolienlettinga.nl
  48. Rijswijk, Little Hands, Lianne Twilt, www.littlehands.nl
  49. Rockanje, Ouder-Kind Moment, Anneke Littooij-Landsmeer, www.ouderkindmoment.nl
  50. Rotterdam, Babymassage Rotterdam, Marianne Oosterwijk, www.babymassagerotterdam.nl
  51. Rotterdam, Ingrid Straasheijm
  52. Rotterdam, Studio Miow, Hiew Miow Yein, www.miow.nl
  53. Rottterdam, Twee Twinkels babymassage, Irma Janga, www.tweetwinkels.nl
  54. Rotterdam, L. Kooijman Consulting, Linda Kooijman, 
  55. Rotterdam, Alex Hannewijk,, Kinderfysiotherapie en fysiotherapie van Schaik-Dijcks, www.kinderfysiovanschaik-dijcks.com
  56. Rotterdam, Yola Yoga, Jolanda de Haas, www.yolayoga.nl
  57. Schiedam, Ria Schipper
  58. Schiedam, Yoia, Romanie Noordegraaf, www.yoia.nl
  59. Schoonhoven, Tula yoga, Anneke Bleijenberg, www.tulayogapraktijk-nl.jouwweb.nl
  60. Sliedrecht, Massagepraktijk Maran Vlot, Maran Vlot, www.bonflex.nl
  61. Sommelsdijk, Babymassage kleinen voetjes, Inka Marold, www.babymassage-kleine-voetjes.nl
  62. Spijkenisse, Little  relax, Hèlen Brink, www.little-relax.nl 
  63. Ter Aar, Massagepraktijk Bij de Basis, Jolanda Braam, www.bijdebasis.nl
  64. Vierpolders, Saskia Fierloos
  65. Vierpolders, Slimme Mama’s, Petra Keijzer-Vink, www.slimmemamas.nl 
  66. Vlaardingen, Baby Relax, Willeke Korf,  www.babyrelax.net
  67. Voorhout, Yoga Centrum voorhout, Esti Rotteveel, www.yogacentrumvoorhout.nl
  68. Wateringen, Miranda van Steekelenburg Baby Wellness, Miranda van Steekelenburg, www.mirandavansteekelenburg.nl 
  69. Zoetermeer, Allerliefst Babyconsulent, Linda Reinhardt, www.allerliefstbabyconsulent.nl
  70. Zoetermeer, Shalome Veldhuizen-Filé, http://agnithamassage.jimdo.com/
  71. Zoeterwoude, Veraluz; praktijk voor massage en bewustwording, Sjanet van Niekerk, www.massagepraktijk-veraluz.nl
  72. Zoetermeer, Bien en Zoet, Sabine de Vos, www.bienzoet.nl
  73. Zuidland, Kindspiratie ~ Kinderpraktijk voor Coaching & Massage, Diana Buikstra, www.kindspiratie.com

 

Gecertificeerde docenten babymassage in België

  1. Antwerpen, Sin Jansen
  2. Brasschaat, Annika Jellema 
  3. Edegem, Pascale De Cleene From sole to soul, Pascale De Cleene, www.pascaledecleene.be
  4. Haaltert, Freya de Brouwer
  5. Huldenberg, Aravinda comm, An Van van de Steen,   www.aravinda-flow.be  
  6. Kuurne, Natural balance, Lies Vandewiele, www.naturalbalancemassage.be

 

Gecertificeerde docenten babymassage in Frankrijk

  1. Antibes, Tamara Abm

 

Gecertificeerde docenten babymassage in Zwitserland

  1. Roggwil, Babypraxis-Rianna, Rianna Jaarsma, www.babypraxis-rianna.ch
  2. Verbier, Samantha Everaers

 

Gecertificeerde docenten babymassage in Suriname

  1. Sylvie Dutoit