Docent baby-yoga zoeken in Nederland? 


Hieronder vind je een overzicht van alle docenten baby-yoga die bij het RGDB zijn aangesloten.

 

Gecertificeerde docenten baby-yoga in Brabant 

 

    1. Etten Leur, LiefsLies, Ingelise van Leeuwen, info@liefslies.nl, www.liefslies.nl
    2. Mill, Kidsplace Miriam, Miriam Minten, www.kidsplacemiriam.nl Licentie liedjes
    3. Loon op Zand, Kracht uit Zeven Zonnestralen, Karin J.M. van der Bruggen, info@krachtuitzevenzonnestralen.nl, n,  www.krachtuitzevenzonnestralen.nl
    4. Rosmalen en Den Bosch,Leonie Verhulst praktijk rondom reflexologie, zwangerschap en geboorte, Leonie Verhulst, mail@leonieverhulst.nl ,www.LeonieVerhulst.nl
    5. Veghel en Sint Oedenrode,Gonny van Zutven beweging en ontspanning, Gonny van Zutven, www.gonnyvanzutven.nl Licentie liedjes 

       

      Gecertificeerde docenten baby-yoga in Flevoland

      1. Almere, Babyconsulent Almere, Saskia Aarsen, www.babyconsulentalmere.nl
      2. Emmeloord, Carmen van Gerner, www.carrosa.nl Licentie liedjes

       

      Gecertificeerde docenten baby-yoga in Friesland

       

      Gecertificeerde docenten baby-yoga in Gelderland

      1. Apeldoorn, Wendy Tijhuis – Massage en Yoga voor Baby’s & Kinderen, www.wendytijhuis.nl Licentie liedjes
      2. Beuningen, De Kleine Boeddha, Dewy De Bie-van Hoogmoed, www.dekleineboeddha.nl Licentie liedjes
      3. Nijmegen,  De Kinderzaak, Leonie Krouwel-Evers, www.dekinderzaak.com Licentie liedjes
      4. Arnhem, Praktijk bij Brechje, Brechje Furman, www.bijbrechje.nl Licentie liedjes

       

      Gecertificeerde docenten baby-yoga in Groningen

      1. Bedum/Winsum Zwangerschapscursus Babymassage Miranda www.zwangerschapscursusmiranda.nl/babymassage Licentie liedjes
      2. Groningen, Bij Spruit, Manja Bos, www.bijspruit.nl Licentie liedjes
      3. Groningen, Babymassage Groningen, Marjan Groeneveld, www.babymassage-groningen.nl Licentie liedjes
      4. Usquert, Van Baby tot Kleuter, Marian Bakker-Jansen, www.vanbabytotkleuter.nl/yoga Licentie liedjes

       

      Gecertificeerde docenten baby-yoga in Limburg

      1. Helden, Lekker Laeve, Nicole Titulaer, info@lekkerlaeve.nl , www.lekkerlaeve.nl
      2. Horst, Angelique Bolten, Licentie liedjes
      3. Lottum, Fluitenkruid, Marie-Jose van Megen, info@fluitenkruid.eu, www.fluitenkruid.eu
      4. Velden,  JaYoga, Jana Zajec, info@jayoga-velden.nl, www.jayoga-velden.nl

       

      Gecertificeerde docenten baby-yoga in Noord-Holland 

      1. Alkmaar My Happy Baby, Elvira Stam-van Staveren, www.myhappybaby.nl Licentie liedjes
      2. Assendelft, De Vleugelboom, Patricia Stikvoort, info@devleugelboom.nl, www.devleugelboom.nl
      3. Aalsmeer, Babyverpleegkundige, Esther van Bloemen-Bartels, esther@babyverpleegkundige.nl, www.babyverpleegkundige.nl
      4. Aalsmeer,  Bloei Massage, Angela van Westen, angela@bloeimassage.nl,  www.bloeimassage.nl
      5. Cruquius, Sabine Hamelink, Licentie liedjes
      6. Medemblik, Laura Andrea Licentie liedjes
      7. Purmerend, Vlinder en Beer, Marja Roubos,www.vlinderenbeer.nlLicentie liedjes
      8. Schagen, Babypraktijk Happiest Baby, Danielle Kempers, www.happiest-baby.com Licentie liedjes
      9. Winkel, Sonja Schreur, Licentie liedjes
      10. Zwaag,  Wellness Praktijk Panakeia, Pauline Freesen, www.wellnesspraktijkpanakeia.nLicentie liedjes

       

      Gecertificeerde docenten baby-yoga in Overijssel 

       

      Gecertificeerde docenten baby-yoga in Utrecht 

        1. Amersfoort, Reflexologiepraktijk Lisette, Licentie liedjes
        2. Utrecht, Sabine Van den Braak, Licentie liedjes
        3. Waverveen, Sweet Wellness, Marike den Braber, www.sweet-wellness.nl Licentie liedjes
        4. Zeist, Holistisch Masseur Anna Hack,  www.facebook.com/hholistischmasseurannahack Licentie liedjes
        5. Zeist, Bodyworkz,  Susan Wollaars, www.bodyworkz.nl

       

       Gecertificeerde docenten baby-yoga in Zeeland

       

      Gecertificeerde docenten baby-yoga in Zuid-Holland

      1. Barendrecht, Wat ben je mooi, Monique Schaaij-Versteeg, info@watbenjemooi.com, www.watbenjemooi.com
      2. Berkel en Rodenrijs, Milou Oord-van Luijk www.lalouz.nl Licentie liedjes
      3. Dordrecht, Charissa Bosschert, Licentie liedjes
      4. Krimpenerwaard, Lianne van der Hoek – Vermeulen Licentie liedjes
      5. Leerdam, Manon Koekoek Licentie liedjes
      6. Leidschendam-Voorburg, Massagepraktijk Aquamarijn, Ingrid Groenewegen, www.massagepraktijkaquamarijn.nlLicentie liedjes
      7. Maassluis, Babyzorg de Kangoeroe, Inge Wissenburg. www.babyzorgdekangoeroe.nl
      8. Mijnsheerenland, Massagepraktijk Marja Hoogland. www.massagepraktijkmarjahoogland.nl
      9. Papendrecht, Marie-Louise Thomas, Licentie liedjes
      10. Papendrecht, Kim Haksteen, Licentie liedjes
      11. Rijswijk, Praktijk voor Yoga, Coaching en Zwangerschapsbegeleiding, Petra Lemans, www.petralemans.nl Licentie liedjes
      12. Rotterdam, Alexandra Lima, Licentie liedjes
      13. Spijkernisse, Little-relax, Helen Brink,www.little-relax.nl Licentie liedjes
      14. Zoetermeer, Bien en Zoet, Sabine de Vos, www.bienzoet.nl Licentie liedjes

      Gecertificeerde docenten baby-yoga in België

       

      1. Appels, Ellen Cool, Licentie liedjes
      2. Beveren- Waas, Inimini yoga, Elien lecoutere, elien@iniminiyoga.be, Www.facebook.com/iniminiyoga
      3. Beverlo, Eda Tekin Licentie liedjes 
Contact: 0642501298