Docent baby-yoga zoeken in Nederland? 


Hieronder vind je een overzicht van alle docenten baby-yoga die bij het RGDB zijn aangesloten.

 

Gecertificeerde docenten baby-yoga in Brabant 

    1. Bakel, Puff & Push, Anika Kanters, www.puffpush.com
    2. Etten Leur, LiefsLies, Ingelise van Leeuwen, www.liefslies.nl
    3. Mill, Kidsplace Miriam, Miriam Minten, www.kidsplacemiriam.nl Licentie liedjes
    4. Loon op Zand, Kracht uit Zeven Zonnestralen, Karin J.M. van der Bruggen, www.krachtuitzevenzonnestralen.nl
    5. Rosmalen en Den Bosch,Leonie Verhulst praktijk rondom reflexologie, zwangerschap en geboorte,Leonie Verhulst,www.LeonieVerhulst.nl
    6. Veghel en Sint Oedenrode,Gonny van Zutven beweging en ontspanning, Gonny van Zutven, www.gonnyvanzutven.nl Licentie liedjes 

       

       

      Gecertificeerde docenten baby-yoga in Flevoland

      1. Almere, Babyconsulent Almere, Saskia Aarsen, www.babyconsulentalmere.nl
      2. Emmeloord, Carmen van Gerner, www.carrosa.nl Licentie liedjes

       

      Gecertificeerde docenten baby-yoga in Friesland

       

      Gecertificeerde docenten baby-yoga in Gelderland

      1. Apeldoorn, Wendy Tijhuis – Massage en Yoga voor Baby’s & Kinderen, www.wendytijhuis.nl Licentie liedjes
      2. Beuningen, De Kleine Boeddha, Dewy De Bie-van Hoogmoed, www.dekleineboeddha.nl Licentie liedjes
      3. Heveadrop,  Lief Yoga & Massage, Nelleke van Dulken – van Kempen, www.liefyoga.nl
      4. Nijmegen,  De Kinderzaak, Leonie Krouwel-Evers, www.dekinderzaak.com Licentie liedjes
      5. Arnhem, Praktijk bij Brechje, Brechje Furman, www.bijbrechje.nl Licentie liedjes

       

      Gecertificeerde docenten baby-yoga in Groningen

      1. Bedum/Winsum Zwangerschapscursus Babymassage Miranda www.zwangerschapscursusmiranda.nl/babymassage Licentie liedjes
      2. Groningen, Bij Spruit, Manja Bos, www.bijspruit.nl Licentie liedjes
      3. Usquert, Van Baby tot Kleuter, Marian Bakker-Jansen, www.vanbabytotkleuter.nl/yoga Licentie liedjes

       

      Gecertificeerde docenten baby-yoga in Limburg

      1. Helden, Lekker Laeve, Nicole Titulaer, www.lekkerlaeve.nl
      2. Velden,  JaYoga, Jana Zajec, www.jayoga-velden.nl

       

      Gecertificeerde docenten baby-yoga in Noord-Holland 

      1. Alkmaar My Happy Baby, Elvira Stam-van Staveren, www.myhappybaby.nl Licentie liedjes
      2. Assendelft, De Vleugelboom, Patricia Stikvoort, www.devleugelboom.nl
      3. Aalsmeer, Babyverpleegkundige, Esther van Bloemen-Bartels, www.babyverpleegkundige.nl
      4. Aalsmeer,  Bloei Massage, Angela van Westen,  www.bloeimassage.nl
      5. Haarlem, Yolentha Ram, Yolentha Ram,www.yram.nl/yoyoga
      6. Heiloo, Gezinscentrum Focus, Karianne Wever,www.gezinscentrumfocus.nl
      7. Medemblik, Laura Andrea Licentie liedjes
      8. Naarden, Balletschool Cabriole, ;Patty van Zomeren, www.balletschoolcabriole.nl
      9. Purmerend, Vlinder en Beer, Marja Roubos,www.vlinderenbeer.nlLicentie liedjes
      10. Winkel, Sonja Schreur, Licentie liedjes
      11. Zwaag,  Wellness Praktijk Panakeia, Pauline Freesen, www.wellnesspraktijkpanakeia.nLicentie liedjes

       

      Gecertificeerde docenten baby-yoga in Overijssel 

       

      Gecertificeerde docenten baby-yoga in Utrecht 

        1. Waverveen, Sweet Wellness, Marike den Braber, www.sweet-wellness.nl Licentie liedjes
        2. Zeist, Holistisch Masseur Anna Hack,  www.facebook.com/hholistischmasseurannahack Licentie liedjes
        3. Zeist, Bodyworkz,  Susan Wollaars, www.bodyworkz.nl

       

       Gecertificeerde docenten baby-yoga in Zeeland

      1.  Bruinisse, Babypraktijk Gaby, Gaby de Wit, www.babypraktijkgaby.nl

       

      Gecertificeerde docenten baby-yoga in Zuid-Holland

      1. Alblasserdam, Barendrecht en Dordrecht, Be happy gym, Krista Leppiko, www.behappygym.com
      2. Barendrecht, Wat ben je mooi, Monique Schaaij-Versteeg, www.watbenjemooi.com
      3. Berkel en Rodenrijs, Milou Oord-van Luijk www.lalouz.nl Licentie liedjes
      4. Leidschendam-Voorburg, Massagepraktijk Aquamarijn, Ingrid Groenewegen, www.massagepraktijkaquamarijn.nlLicentie liedjes
      5. Maassluis, Babyzorg de Kangoeroe, Inge Wissenburg. www.babyzorgdekangoeroe.nl
      6. Mijnsheerenland, Massagepraktijk Marja Hoogland. www.massagepraktijkmarjahoogland.nl
      7. Rijswijk, Praktijk voor Yoga, Coaching en Zwangerschapsbegeleiding, Petra Lemans, www.petralemans.nl Licentie liedjes
      8. Spijkernisse, Little-relax, Helen Brink,www.little-relax.nl Licentie liedjes
      9. Zoetermeer, Bien en Zoet, Sabine de Vos, www.bienzoet.nlLicentie liedjes

      Gecertificeerde docenten baby-yoga in België

      1. Beveren- Waas, Inimini yoga, Elien lecoutere, Www.facebook.com/iniminiyoga
Wil je docent baby-yoga worden? Klik hier voor meer informatie.

Inspiratie-mail

Ontvang jij graag tips, inspiratie en technieken?

En wil je op de hoogte blijven van de nieuwste ontwikkelingen?

Klik hier en schrijf je snel in!

Contact: 0642501298